Zaznacz stronę

Terapie

Nasze usługi w zakresie implantacji esperalu, spełniają europejskie standardy i ustanawiają wysoko poprzeczkę konkurencji. Mimo, że nasza klinika leczenia alkoholizmu jest liderem aplikowania wszywki alkoholowej, to wciąż dążymy do podnoszenia jakości naszych usług. Wszystko to z myślą o naszych pacjentach. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, znamy potrzeby pacjentów i potrafimy im pomóc. Aby nasze usługi były jeszcze bardziej dostępne dla osób uzależnionych od alkoholu, oferujemy zabieg implantacji esperalu w spokojnym zaciszu domu pacjenta. Dzięki temu rozwiązaniu zabieg wszycia wszywki alkoholowej jest dużo mniej stresujący dla pacjenta. Zachowujemy pełną dyskrecję. Implantacja esperalu jest możliwa w dwóch wariantach:

Esperal Standard

Usługa skierowana do pacjentów, który cenią efekty przy niewysokiej cenie. Atrakcyjna cena i długi efekt sprawiają, że powyższa usługa jest najbardziej ekonomiczną terapia leczenia alkoholizmu dostępną w Kielcach. W tej ofercie wykorzystywane są standardowe materiały a do zaszycia ranki stosuje się klasyczne szwy. Dla zwiększonego komfortu pacjenta, stosujemy zastrzyk miejscowo znieczulający.

Esperal VIP

Rozwiązanie, które ze względu na wysoką jakość, jest całkowicie bezkonkurencyjne. Oferujemy poza znieczuleniem, zastrzyk z lekiem ograniczającym ryzyko wystąpienia ewentualnych infekcji do minimum. Pacjenci w tej ofercie mogą liczyć na szwy kosmetyczne, które ulegają samorozpuszczeniu. Dzięki temu, jest ograniczona liczba wizyt kontrolnych a pacjent zyskuje większą swobodę.

Pozostałe lokalizacje: